sponzori

štúrbaks

Čože to tu rozvoniava?? Predsa skvelá kávička od Štúrbaksu, ktorá nás bude sprevádzať aj na tejto expedícii. Hacka jej naposledy asi nepila dostatok, lebo sa jej podarilo zaspať za volantom :/

sturbaks.sk


 

kompot

Kto by nepoznal KOMPOT-ákov a ich skvelé výrobky. Napríklad Luidži Vifon ma sprevádza každý deň 🙂 Už teraz sa tešíme, čo nám na Sibír nabalia.

kompot.sk


 

Curaprox-logo

Rupert má už zbalené!! A dokonca má pocit, že darčeky od CURAPROXU sú pre neho. Ako mu mám pre pána vystvetliť, že CURAPROX-áci sa na expedícii postarajú o nás a hlavne, že on fakt nemá ZUBY!!

IMG_4996

curaprox.com/sk


 

albilogo

Viacerí sa nás pýtajú, či nás nedostihla ponorka…jasné, že nie, však sme šli po súši! 🙂 A okrem toho máme vždy so sebou aj niekoľko hier a pri nekompromisných súbojoch sa dostatočne vyventilujeme.

eshop.albi.sk


 

Dedoles

Keď zúrivé sibírske šelmy začnú obchádzať naše táborisko, ako prvý systém útoku, máme nacvičený rýchly zásun našich tiel do tričiek šeliem ešte zúrivejších. Vo vydávaní tých správnych zvukov sa zatiaľ zacvičujeme.

www.dedoles.sk


 

vizatravel_partner_logo_____na_web_hlavicka(2)

Byrokracia, byrokracia a ešte raz byrokracia. Aby sme z toho všetkého úplne nezošediveli, pomôžu nám opäť skvelé baby z VízaTravel.sk.

www.vizatravel.sk


 

ryba

Kto bol na našej prezentácii vie, že Remčo a rybolov nie sú práve najväčší kamaráti. Ale tento krát ho zachráni firma Baltaxia a ryby, rybky, rybičky si povezieme so sebou. www.baltaxia.sk


Všetkým veľmo mocne ďakujeme!!! 🙂