o nás

Manželský pár, ktorý sa rozhodol vyskúšať si na vlastnej koži o čom je sloboda a voľnosť. Kaprovať 10 dní na lehátku? To nie je pre nás…my chceme viac!! Vyraziť za hranice pohodlia európskych regiónov, odtrhnúť sa z reality v ústrety neznámemu horizontu, skúsiť, čo ponúka svet cestovateľom bez plánu.

IMG_5453

Kto tvorí tento skvelý tím?

HACKA

Je mladá šarmantná dievčina, ktorá je autorka našich cestopisov a  plní  najmä  okrasnú  funkciu (niekedy je tomu ťažké uveriť 🙂 )

o nas - hacka2

Meno, ktoré používa v cestovnom doklade je Zuzana Remišová. Pochádza z Kysuckého Nového Mesta. Vyštudovala environmentalistiku a jej silnou stránkou je pozorovanie a manipulácia s netopiermi. Je stále bledá, slnečné lúče sa jej vyhýbajú a je jej vždy a všade zima, práve preto ju beriem na Sibír :).

REMČO

Je mládežník (už pár rokov) v najlepšom veku. Keďže nikdy nespí, plní funkciu hlavného šofériska a fotografa.

o nas -remco2

Občianským menom Martin Remiš. Pochádza zo Žiliny. Vyštudoval architektúru a momentálne sa zaoberá návrhom a prerábkou nášho expedičného približovadla. Jeho silná stránka je optimizmus, takže stále verí, že do odchodu všetko stihneme.

RUPERT 

Je náš nemenej dôležitý člen posádky. V prvom rade treba uviesť, že je to hlavný mozog našej expedície a v druhom rade treba uviesť, že je neživý a je to náš maskot…

o nas - rupert

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s